GASTRONOMIE

Objevte s námi nové chutě

Přáli bychom si, aby chvíle, strávené v našem hotelu, byly dokonalé.
A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“. Věříme, že u nás si to opravdu zamilujete. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin a tak Vás denně čekají vybrané speciality.  Představte si snídani s nádherným výhledem na Lysou horu. Přivoňte si k čerstvé kávě a začněte den neopakovatelným zážitkem. Přesně takové to u nás je.

 

VÍCECHODOVÉ VEČERNÍ MENU

Každý večer pro Vás chystáme vícechodové menu, které se těší velké oblíbenosti.
Na přípravu upřednostňujeme lokální suroviny, které jsou vždy čerstvé.

 

RESTAURACE

Naši návštěvníci se mohou kochat panoramatickým výhledem a přitom si vychutnat výborné jídlo. Pro ubytované hosty denně chystáme snídani formou bohatého rautu. Obědy a večeře si vyberete z A´la carte, nebo můžete ochutnat naše vícechodové menu. Vaše ratolesti se při dlouhé chvíli mohou vyřádit v dětském koutku.

LOUNGE BAR

Bar, jak ho ještě neznáte. Probuďte v sobě nové vjemy a inspiraci do Vašeho života. Čeká Vás pestrá nabídka míchaných drinků, které připravujeme ze špičkového alkoholu a domácích sirupů. Každý koktejl má svou historii a je výjimečný pro svou nezapomenutelnou chuť.

KOLIBA

Vůně grilovaného masa se v letním období často line z naší stylové koliby s venkovní terasou. Nepřemýšlejte, kde letos uspořádáte rodinnou oslavu, nebo firemní večírek a zavolejte nám. Zajistíme výtečné jídlo, živou muziku a ubytování v našich 9 zahradních apartmánech.

KONTAKT

Beltine Forest Hotel
Ostravice 0386, Ostravice, 739 14

Tel: +420 604 211 845
E-mail: recepce@foresthotels.cz

ODEBÍRAT NEWSLETTER