Zážitková gastronomie

Objevte s námi nové chutě

Přáli bychom si, aby chvíle, strávené v našem hotelu, byly dokonalé.
A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“. Věříme, že u nás si to opravdu zamilujete. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin a tak Vás denně čekají vybrané speciality.  Představte si snídani s nádherným výhledem na Lysou horu. Přivoňte si k čerstvé kávě a začněte den neopakovatelným zážitkem. Přesně takové to u nás je.

Vícechodové večerní menu

Každý večer pro Vás chystáme vícechodové menu, které se těší velké oblíbenosti.
Na přípravu upřednostňujeme lokální suroviny, které jsou vždy čerstvé.

Panorama restaurace

Naši návštěvníci se mohou kochat panoramatickým výhledem a přitom si vychutnat výborné jídlo. Pro ubytované hosty denně chystáme snídani formou bohatého rautu. Obědy a večeře si vyberete z À la carte, nebo můžete ochutnat naše vícechodové menu. Vaše ratolesti se při dlouhé chvíli mohou vyřádit v dětském koutku.

Lounge bar

Bar, jak ho ještě neznáte. Čeká Vás pestrá nabídka míchaných drinků, které připravujeme ze špičkového alkoholu a domácích sirupů. Každý koktejl má svou historii a je výjimečný pro svou nezapomenutelnou chuť. Probuďte v sobě nové vjemy a inspiraci do života.

Pouze pro větší skupiny osob, rezervace předem nutná.

Stylová koliba

Vůně grilovaného masa se v letním období často line z naší dřevěné koliby s venkovní terasou. Uspořádejte u nás rodinnou oslavu, firemní večírek a nebo nezapomenutelnou svatbu v Beskydech. Zajistíme výtečné jídlo, živou muziku a ubytování v našich 9 zahradních apartmánech nebo wellness hotelu.