Zážitková gastronomie

Objevte s námi nové chutě

Přáli bychom si, aby chvíle, strávené v našem hotelu,
byly dokonalé.

A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“. Věříme, že u nás si to opravdu zamilujete. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin a tak Vás denně čekají vybrané speciality.  Představte si snídani s nádherným výhledem na Lysou horu. Přivoňte si k čerstvé kávě, ochutnejte čerstvé domácí koláče a celozrnné pečivo a začněte den neopakovatelným zážitkem. Přesně takové to u nás je.

Vícechodové večerní menu

Každý večer pro Vás chystáme vícechodové menu, které se těší velké oblíbenosti.

V naší nabídce najdete vybrané speciality, mnohdy připravené z čerstvých surovin v BIO kvalitě od beskydských farmářů.

Vaříme, smažíme i pečeme bez palmových tuků a olejů.

Panorama restaurace

Naši návštěvníci se mohou kochat panoramatickým výhledem a přitom si vychutnat výborné jídlo. Pro ubytované hosty denně chystáme snídani formou bohatého rautu. Obědy a večeře si vyberete z À la carte, nebo můžete ochutnat naše vícechodové menu. Vaše ratolesti se při dlouhé chvíli mohou vyřádit v dětském koutku. 

Za krásného počasí Vám nasevírujeme snídani nebo večeří na hotelové terase, z níž budete mít Lysou horu jako na dlani.

Lounge bar

Bar, jak ho ještě neznáte. Čeká Vás pestrá nabídka míchaných drinků, které připravujeme ze špičkového alkoholu a domácích sirupů. Každý koktejl má svou historii a je výjimečný pro svou nezapomenutelnou chuť. Probuďte v sobě nové vjemy a inspiraci do života.

Pouze pro větší skupiny osob, rezervace předem nutná.

Stylová koliba

Vůně grilovaného masa se v letním období často line z naší dřevěné koliby s venkovní terasou. Uspořádejte u nás rodinnou oslavu, firemní večírek a nebo nezapomenutelnou svatbu v Beskydech. Zajistíme výtečné jídlo, živou muziku a ubytování v našich 9 zahradních apartmánech nebo wellness hotelu.