Spa & Wellness Hotel Beskydy

Přijďte k nám načerpat novou energii

V našem wellness hotelu v Beskydech zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotné wellness zóny, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií. 

Nový den můžete začít lehkým protažení v našem vnitřním vyhřívaném bazénu. Zpřístupněný je pro Vás už od rána. Celé prostory wellness centra jsou otevřeny od 15 do 20 hodin a jsou k dispozici pouze Vám, hostům ubytovaným v našem hotelovém areálu. Pokud oceníte naprosté soukromí, můžete si po 20. hodině prostory wellness také pronajmout.

Vstup do wellness a spa centra mají hosté ubytovaní v hotelových pokojích a zahradním apartmánu Honeymoon již zahrnut do ceny pobytu.

Masáže a ceník

Nechte se hýčkat v rukou našich zkušených masérů. Vybírat můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií. Při procedurách používáme výhradně přírodní oleje značky NOBILIS TILIA, které mají blahodárné účiny na tělo i mysl. Jedná se o českou certifikovanou BIO kosmetiku.

KLASICKÁ MASÁŽ CELKOVÁ

Masáž, při které se masírují celá záda, nohy, ruce a plosky nohou. Tato masáž báječně uvolní celé tělo, odstraní bloky a bolesti v těle a velmi dobře působí proti stresu.

50´ (1 450 Kč) 

KLASICKÁ MASÁŽ S RAŠELINOVÝM ZÁBALEM

Velice účinný rašelinový zábal v kombinaci s masáží. Nejdříve je přiložen teplý rašelinový zábal, v průběhu kterého se promasírují chodidla a uvolní napětí v nohách. Poté následuje masáž zad a šíje, zaměřená na problematická místa a celkové uvolnění zádových a krčních svalů a bloků. Rašelinové zábaly jsou jednou z lázeňských forem teploléčby. Jejich předností je využití přírodního léčivého zdroje. Teplota zábalu je 46 st. C. Jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů. Zlepšují tonus kůže a podkoží, umožňují relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně.50´ (1 600 Kč)

KONOPNÝ SEN

Jedná se o proceduru, která je složena z parafínového zábalu (20 min.), obsahujícího přírodní konopný olej, který posiluje imunitu a zároveň působí proti bolesti kloubů, páteře a svalů. Tento zábal je také vhodný při kožních obtížích. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňují aktivní látky. Následuje částečná uvolňující olejová masáž zad a šíje (30 min.)

50´ (1 600 Kč)

MASÁŽ HARMONIE

Směs éterických olejů názvu „Harmonie“ je esencí štěstí a pomáhá nám vyjadřovat spokojenost a potěšení. Nastoluje rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, neboť vše, co je v harmonii přináší úspěch. Vůně nám pomáhá povznést se nad nahromaděný stres, uvolňuje potlačené city, obnovuje spontánnost a optimismus, podporuje vše veselé, šťastné, hravé a pozitivní. Vůně směsi éterických olejů napomáhá při přepracovanosti, zklidňuje a vyživuje, uvolňuje představivost a podporuje potěšení smyslů. K masáži je používána i aromaterapie. Jedná se o uvolnění vůně bylinné směsi z aromalampy nebo difuzéru.

60´ (1 600 Kč)

LÁVOVÉ KAMENY – HOT STONES

Tato masáž dává do rovnováhy mysl a tělo díky starobylému léčebnému postupu pomocí lávových kamenů jako terapeutického nástroje. Vyhřívané vulkanické kameny proniknou hluboko do svalů a odstraní veškerý stres a napětí.

60´ (1 600 Kč)

LEVANDULOVÝ SEN

Jedná se o proceduru, která je složena z parafínového zábalu (20 minut) obsahujícího přírodní bio levandulový olej, který zregeneruje unavené tělo, uklidní svalové a nervové partie a zvláčňuje pokožku. Dále pokračuje částečná masáž (30 minut) a na závěr levandulový čaj.

50´ (1 450 Kč)

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Jedná se o velmi příjemnou masáž. Terapie se provádí tlakem na konkrétní místa. Na ploškách chodidel máme reflexní zóny. Jejich stimulací probudíme proudění energie. Vyvíjení tlaku na chodidlo vyvolává všeobecné uvolnění a reflexně relaxuje cílovou oblast. Po masáži se dostaví úžasný pocit lehkých nohou.

30´ (900 Kč)

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Tato masáž báječně uvolní krční svaly a odstraní bloky či bolesti v oblasti krku a šíje. Před samotnou masáží vám nahřejeme šíji rašelinovým vakem pro potřebné uvolnění svalů.
 

25´ (800 Kč)

ČAKROVÁ MASÁŽ    (nutno objednat předem)

Základem je harmonizační energetická masáž, která rozproudí v těle energii. Následuje čištění čaker, masáž čaker, doplnění a aktivace čaker ze zadní i přední strany těla.Čakry se harmonizují, budete se cítit uvolněně a odpočatě, energie může tělem volněji proudit. Masáž je relaxační, uvolňující a zklidňující. Zmírňuje napětí, vyčerpanost, únavu, regeneruje a utužuje zdraví. Harmonizuje organismus, pomáhá odstraňovat svalové i energetické blokády. Masáž čaker Vás uvede do hlubokého uvolnění a prožívání. Pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu i radost ze života.

                           60´ (1 600 Kč)

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

(nutno objednat předem)

Je vhodná jak pro malé deti, tak pro dospělé. Jedná se o velmi jemnou dotekovou metodu, která podporuje vrozenou schopnost těla uzdravit se, přináší psychickou i fyzickou úlevu a pomůže řešit řadu zdravotních a psychosomatických problémů. Zároveň může být tato terapie i přirozenou cestou pro zklidnění a uvolnění, pravidelnou péči o tělo a cestou sebepoznání. KST je založena na myšlence, že každé tělo obsahuje informace, potřebné k odhalení příčiny jakéhokoli zdravotního problému. Terapeut komunikuje s tělem, aby tyto informace získal a pomáhá podpořit vlastní samoozdravný proces. Využitím velmi mírného tlaku a palpace testuje terapeut volnost pohybu a rytmu mozkomíšní tekutiny, pulsující uvnitř membrán. Technikami této metody je pak schopen harmonizovat kraniosakrální systém a vracet jej do rovnováhy.

           60´ (1 600 Kč)    90´ (2 200 Kč)

MADEROTERAPIE   (nutno objednat předem)

je proticelulitidní terapie. Alternativní metoda masáže pro klienty, kteří bojují s problémovými partiemi na svém těle. Výrazně ovlivňuje lymfatický systém.

                         50´ (1 450 Kč) 

MADEROTERAPIE OBLIČEJE 

(nutno objednat předem)

Přírodní způsob jak konturovat obličej, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Stimuluje produkci kolagenu a elastanu. Omlazuje obličej, krk i dekolt.

                       25´ (800 Kč) 

LIFTINGOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE 

(nutno objednat předem)

Velmi jemná technika s pocitem hluboké relaxace a regenerace. Výrazně se vyhlazují vrásky a kontury obličeje. Působí na lymfatický systém a urychluje odvod odpadních látek.

                       25´ (800 Kč) 

BAŇKOVÁNÍ   (nutno objednat předem)

Hluboce regenerační masáž, kdy přikládáním skleněných baněk vytváříme podtlak a tím uvolňujeme svalové spamy. Dále působí detoxikačně a výrazně ovlivňuje lymfatický systém.

                      50´ (1 450 Kč) 

Ozdravné procedury a ceník

PROGRAM VITALITY

Lázeňský relaxační program pojímá: hydromasážní vanu s chromoterapií (20 minut), relaxační masáž celého těla s olejem dle Vašeho výběru (50 minut), hřejivý zábal spojený s reflexní masáží nohou (30 minut) a na závěr si můžete vychutnat bylinný čaj.

 

120´ (1 950 Kč)

 

HYDROMASÁŽNÍ VANA S CHROMOTERAPIÍ

Tato procedura zregeneruje váš organismus díky proudovým tryskám. Uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, zvyšuje odolnost a urychluje regeneraci.

20´ (400 Kč)

 

Nabídka Wellness a Spa

VYHŘÍVANÝ VNITŘNÍ BAZÉN
Bazén o velikosti 9 × 5 m s perličkovou lavicí a masážními tryskami.

PARNÍ SAUNA 45°C
Umožní vám volit mezi klasickou finskou saunou, tropickou lázní a vlhkou bylinnou lázní. Tato procedura je vynikající alternativou především pro ty, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně. Pára je zde doplněna mentolovým aroma.

FINSKÁ SAUNA 95°C
Jedná se o jednu z nejstarších a nejoblíbenějších forem regenerace organismu. Saunování pozitivně působí na celou řadu tělesných funkcí a orgánů, ale také na naši psychiku. Pobyt ve finské sauně je vhodný pro zdravé jedince, kteří si chtějí uchovat a posílit kondici. Prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry a odstraňuje stres.

TEPIDÁRIUM
Příjemná teplota 35°C a vyhřáté sezení slouží k mírnému a šetrnému prohřátí celého těla. Tato sauna je vhodná i pro osoby s kardiovaskulárními těžkostmi, protože pomáhá aktivaci imunitního systému bez extrémního zatížení krevního oběhu. Pohodlně se usaďte a pohleďte přitom na Lysou horu a okolí.

KNEIPPOVY LÁZNĚ
Jedná se o vodoléčbu s využitím střídavého působení teplé a studené vody, které podporuje tkáňový metabolismus a prokrvení. Kneippovy lázně jsou ve welnness hotelu Beltine v Beskydech pojaty unikátně: jako zážitková masážní trasa organického tvaru.

HYDROMASÁŽNÍ VANA S CHROMOTERAPIÍ
Má velmi pozitivní vliv na organismus. Uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, zvyšuje odolnost organismu a urychluje regeneraci. Společně s masážemi spadá do samostatně placených procedur.

A to není zdaleka vše… Ve wellness resortu Beltine forest v Beskydech na vás čeká vícebodová masážní sprcha, aroma-tropický déšť, chladící mlha, odvážné vědro a ledová masáž.

VENKOVNÍ BAZÉN
Všem, kteří v parných dnech prahnou po troše osvěžení, doporučujeme navštívit náš vyhřívaný venkovní bazén o velikosti 8 × 25 m. Odpočiňte si na pohodlných lehátkách, obklopeni klidným zalesněným prostředím, které střeží samotná Lysá hora v Beskydech. K dispozici Vám bude číšník, který nezanechá žádné Vaše přání nesplněné.

Venkovní bazén je v provozu během letní sezóny v závislosti na klimatických podmínkách. Pro hosty hotelových pokojů a Garden Apartmanu Honeymoon je již zahrnut do ceny pobytu.