WELLNESS

Wellness a Spa

Wellness a Spa

V našem wellness centru zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotného wellness, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií. 

Nový den můžete začít lehkým protažení v našem vnitřním vyhřívaném bazénu. Zpřístupněný je pro Vás už od rána. Celé prostory wellness centra jsou otevřeny od 15 – 20 hodin. Pokud oceníte naprosté soukromí, můžete si po 20. hodině prostory wellness centra pronajmout.

Vstup do wellness a spa centra mají hosté ubytovaní v hotelových pokojích a zahradním apartmánu Honeymoon již zahrnut do ceny pobytu.

Pro osvěžení v horkých letních dnech je všem hostům našeho hotelového resortu zdarma přístupný vyhřívaný venkovní bazén s lehátky a obsluhou.

 

Nabídka Wellness a Spa

VYHŘÍVANÝ VNITŘNÍ BAZÉN
Bazén o velikosti 9 × 5 m s perličkovou lavicí a masážními tryskami.

PARNÍ SAUNA 45°C
Umožní vám volit mezi klasickou finskou saunou, tropickou lázní a vlhkou bylinnou lázní. Tato procedura je vynikající alternativou především pro ty, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně. Pára je zde doplněna mentolovým aroma.

FINSKÁ SAUNA 95°C
Jedná se o jednu z nejstarších a nejoblíbenějších forem regenerace organismu. Saunování pozitivně působí na celou řadu tělesných funkcí a orgánů, ale také na naši psychiku. Pobyt ve finské sauně je vhodný pro zdravé jedince, kteří si chtějí uchovat a posílit kondici. Prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry a odstraňuje stres.

TEPIDÁRIUM
Příjemná teplota 35°C a vyhřáté sezení slouží k mírnému a šetrnému prohřátí celého těla. Tato sauna je vhodná i pro osoby s kardiovaskulárními těžkostmi, protože pomáhá aktivaci imunitního systému bez extrémního zatížení krevního oběhu. Pohodlně se usaďte a pohleďte přitom na Lysou horu a okolí.

KNEIPPOVY LÁZNĚ
Jedná se o vodoléčbu s využitím střídavého působení teplé a studené vody, které podporuje tkáňový metabolismus a prokrvení. Kneippovy lázně jsou v hotelu Beltine v Beskydech pojaty unikátně: jako zážitková masážní trasa organického tvaru.

HYDROMASÁŽNÍ VANA S CHROMOTERAPIÍ
Má velmi pozitivní vliv na organismus. Uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, zvyšuje odolnost organismu a urychluje regeneraci. Společně s masážemi spadá do samostatně placených procedur.

A to není zdaleka vše… Ve wellness centru Beltine forest hotelu v Beskydech na vás čeká vícebodová masážní sprcha, aroma-tropický déšť, chladící mlha, odvážné vědro a ledová masáž.

VENKOVNÍ BAZÉN
Všem, kteří v parných dnech prahnou po troše osvěžení, doporučujeme navštívit náš vyhřívaný venkovní bazén o velikosti 8 × 25 m. Odpočiňte si na pohodlných lehátkách, obklopeni klidným zalesněným prostředím, které střeží samotná Lysá hora v Beskydech. K dispozici Vám bude číšník, který nezanechá žádné Vaše přání nesplněné.

Venkovní bazén je v provozu během letní sezóny v závislosti na klimatických podmínkách. Pro všechny hosty je neomezený přístup do bazénu zahrnut do ceny pobytu.

Masáže

Nechte se hýčkat v rukou našich zkušených masérů. Vybírat můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií. Při procedurách používáme výhradně přírodní oleje značky NOBILIS TILIA, které mají blahodárné účiny na tělo i mysl. Jedná se o českou certifikovanou BIO kosmetiku.

KLASICKÁ MASÁŽ CELKOVÁ
50´ (1 150 Kč) 

Masáž, při které se masírují celá záda, nohy, ruce a plosky nohou. Tato masáž báječně uvolní celé tělo, odstraní bloky a bolesti v těle a velmi dobře působí proti stresu.

RELAXAČNÍ MASÁŽ CELKOVÁ
50´ (1 150 Kč)

Masáž pomalými tahy bez použití větší síly k navození pocitu relaxace. Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí.

MASÁŽ DRUHÝ DECH
60´ (1 300 Kč)

Masáž báječně uvolnění celé tělo. Vhodná pro astmatiky, alergiky a nemocné s dýchacími problémy. Směs éterických olejů s názvem „Druhý dech“ posilují dýchací systém a ulevují při nachlazení, chřipce a zahlenění. Podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Posiluje při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci. K masáži je používána i aromaterapie. Jedná se o uvolnění vůně bylinné směsi z aromalampy nebo difuzéru.

MASÁŽ HARMONIE
60´ (1 300 Kč)

Směs éterických olejů názvu „Harmonie“ je esencí štěstí a pomáhá nám vyjadřovat spokojenost a potěšení. Nastoluje rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, neboť vše, co je v harmonii přináší úspěch. Vůně nám pomáhá povznést se nad nahromaděný stres, uvolňuje potlačené city, obnovuje spontánnost a optimismus, podporuje vše veselé, šťastné, hravé a pozitivní. Vůně směsi éterických olejů napomáhá při přepracovanosti, zklidňuje a vyživuje, uvolňuje představivost a podporuje potěšení smyslů. K masáži je používána i aromaterapie. Jedná se o uvolnění vůně bylinné směsi z aromalampy nebo difuzéru.

MEDOVÁ MASÁŽ
60´ (1 500 Kč)

Medová masáž pomocí léčivé síly odvádí toxiny z těla prostřednictvím reflexních zón a revitalizuje vnitřní orgány. Působí tak proti civilizačním chorobám, únavě, stresu a je základem jarních očistných kůr. Silně oživuje celý organismus, uvolňuje napětí, stimuluje a obnovuje přirozenou detoxikaci. Pro intenzivnější účinek a hlubší relaxaci vás v závěru masáže čeká zábal a příjemné prohřátí lávovými kameny.

LÁVOVÉ KAMENY – HOT STONES
60´ (1 300 Kč)

Tato masáž dává do rovnováhy mysl a tělo díky starobylému léčebnému postupu pomocí lávových kamenů jako terapeutického nástroje. Vyhřívané vulkanické kameny proniknou hluboko do svalů a odstraní veškerý stres a napětí.

LEVANDULOVÝ SEN
60´ (1 150 Kč)

Jedná se o proceduru, která je složena z parafínového zábalu (20 minut) obsahujícího přírodní bio levandulový olej, který zregeneruje unavené tělo, uklidní svalové a nervové partie a zvláčňuje pokožku. Dále pokračuje částečná masáž (30 minut) a na závěr levandulový čaj.

TĚLOVÝ PEELING (KOKOS / HIMALÁJSKÁ SŮL) S HYDROMASÁŽNÍ VANOU
60´ (1 300 Kč)

Procedura trvá 60 minut a zahrnuje koupel v hydromasážní vaně (20 minut), peeling dle výběru (40 minut) s relaxační pobytem v chill-out. Po teplé koupeli, která pomůže otevřít póry se nanáší peeling, jenž intenzivně zvlhčuje a zvláčňuje pokožku. Po peelingu zůstane na pokožce vrstvička přírodního oleje, která pokožku krásně promastí a obnoví hydro-lipidovou vrstvu.

TĚLOVÝ  PEELING – HIMALAJSKÁ SŮL
40´ (950 Kč)

Anticeulitidní masáž spojená s peelingem, hydrofilním olejem a himalájskou solí. Je jemný, a přesto velmi účinný. Pomáhá pokožku zbavovat usazených odpadních látek a napomáhá její detoxikaci. Čím jemnější je sůl, tím lehčí je peelingový efekt.

TĚLOVÝ  PEELING – KOKOS
40´ (950 Kč)

Luxusní přírodní peeling s BIO třtinovým cukrem a BIO kokosovým olejem vnáší do zkrášlovacího rituálu rozkoš a potěšení. Smícháním s kokosovým olejem vytváří peeling na pokožce příjemný film, který je dobře roztíratelný. Po použití zůstává pokožka dokonale hydratovaná, jemná a sametově hebká.

KOSMETICKÁ MASÁŽ TVÁŘE A DEKOLTU S OBLIČEJOVOU MASKOU Z FRANCOUZSKÉHO ZELENÉHO JÍLU
40´ (1 150 Kč)

Kosmetická masáž pleť výrazně stimuluje, omlazuje a působí proti vráskám. Má detoxikační účinky. Vaše pleť bude zbavena nečistot po aplikaci masky ze zeleného jílu, která neobsahuje žádné syntetické příměsi ani konzervanty a je zcela přírodního původu. Z pokožky absorbuje nežádoucí látky, zjemňuje ji.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ
30´ (950 Kč)

Masáž se provádí mandarinkovým olejem, který je nejvhodnější pro těhotné ženy. Zmírňuje stres, navozuje relaxaci, redukuje otoky, snižuje krevní tlak, zmírňuje projevy křečových žil, zvyšuje lymfatickou a krevní cirkulaci, mírní bolesti kloubů a dolní části zad. Masáž zmírní potíže, které vznikají v průběhu těhotenství a pomůže odblokovat bolesti zad, které během těhotenství nastaly.

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL
30´ (700 Kč)

Jedná se o velmi příjemnou masáž. Terapie se provádí tlakem na konkrétní místa. Na ploškách chodidel máme reflexní zóny. Jejich stimulací probudíme proudění energie. Vyvíjení tlaku na chodidlo vyvolává všeobecné uvolnění a reflexně relaxuje cílovou oblast. Po masáži se dostaví úžasný pocit lehkých nohou.

MASÁŽ ŠÍJE
20´ (500 Kč)

Tato masáž báječně uvolní krční svaly a odstraní bloky či bolesti v oblasti krku a šíje. Před samotnou masáží vám nahřejeme šíji rašelinovým vakem pro potřebné uvolnění svalů.

Ozdravné procedury

PROGRAM VITALITY
120´ (1 700 Kč)

Lázeňský relaxační program pojímá: hydromasážní vanu s chromoterapií (20 minut), relaxační masáž celého těla s olejem dle Vašeho výběru (50 minut), hřejivý zábal spojený s reflexní masáží nohou (30 minut) a na závěr si můžete vychutnat bylinný čaj.

HYDROMASÁŽNÍ VANA A RELAXAČNÍ ZÁBAL
50´ (800 Kč)

Hydromasážní vana Vám prokrví a uvolní svaly. Následující zábal prohřeje vaše tělo a redukuje bolest zad a svalstva. Po zahřátí zábalu se postupně uvolní léčivé účinky.

HYDROMASÁŽNÍ VANA S CHROMOTERAPIÍ
20´ (400 Kč)

Tato procedura zregeneruje váš organismus díky proudovým tryskám. Uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, zvyšuje odolnost a urychluje regeneraci.

KONTAKT

Beltine Forest Hotel
Ostravice 0386, Ostravice, 739 14

Tel: +420 604 211 845
E-mail: recepce@foresthotels.cz

ODEBÍRAT NEWSLETTER