Spa & Wellness Hotel Beskydy

Přijďte k nám načerpat novou energii

V našem wellness hotelu v Beskydech zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotné wellness zóny, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií. 

Nový den můžete začít lehkým protažení v našem vnitřním vyhřívaném bazénu. Zpřístupněný je pro Vás už od rána. Celé prostory wellness centra jsou otevřeny od 15 do 20 hodin. Pokud oceníte naprosté soukromí, můžete si po 20. hodině prostory wellness pronajmout.

Vstup do wellness a spa centra mají hosté ubytovaní v hotelových pokojích a zahradním apartmánu Honeymoon již zahrnut do ceny pobytu.

Masáže a ceník

Nechte se hýčkat v rukou našich zkušených masérů. Vybírat můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií. Při procedurách používáme výhradně přírodní oleje značky NOBILIS TILIA, které mají blahodárné účiny na tělo i mysl. Jedná se o českou certifikovanou BIO kosmetiku.

KLASICKÁ MASÁŽ CELKOVÁ

Masáž, při které se masírují celá záda, nohy, ruce a plosky nohou. Tato masáž báječně uvolní celé tělo, odstraní bloky a bolesti v těle a velmi dobře působí proti stresu.

50´ (1 450 Kč) 

RELAXAČNÍ MASÁŽ CELKOVÁ

Masáž pomalými tahy bez použití větší síly k navození pocitu relaxace. Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí.

50´ (1 450 Kč)

MASÁŽ DRUHÝ DECH

Masáž báječně uvolnění celé tělo. Vhodná pro astmatiky, alergiky a nemocné s dýchacími problémy. Směs éterických olejů s názvem „Druhý dech“ posilují dýchací systém a ulevují při nachlazení, chřipce a zahlenění. Podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Posiluje při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci. K masáži je používána i aromaterapie. Jedná se o uvolnění vůně bylinné směsi z aromalampy nebo difuzéru.

60´ (1 600 Kč)

MASÁŽ HARMONIE

Směs éterických olejů názvu „Harmonie“ je esencí štěstí a pomáhá nám vyjadřovat spokojenost a potěšení. Nastoluje rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, neboť vše, co je v harmonii přináší úspěch. Vůně nám pomáhá povznést se nad nahromaděný stres, uvolňuje potlačené city, obnovuje spontánnost a optimismus, podporuje vše veselé, šťastné, hravé a pozitivní. Vůně směsi éterických olejů napomáhá při přepracovanosti, zklidňuje a vyživuje, uvolňuje představivost a podporuje potěšení smyslů. K masáži je používána i aromaterapie. Jedná se o uvolnění vůně bylinné směsi z aromalampy nebo difuzéru.

60´ (1 600 Kč)

LÁVOVÉ KAMENY – HOT STONES

Tato masáž dává do rovnováhy mysl a tělo díky starobylému léčebnému postupu pomocí lávových kamenů jako terapeutického nástroje. Vyhřívané vulkanické kameny proniknou hluboko do svalů a odstraní veškerý stres a napětí.

60´ (1 600 Kč)

LEVANDULOVÝ SEN

Jedná se o proceduru, která je složena z parafínového zábalu (20 minut) obsahujícího přírodní bio levandulový olej, který zregeneruje unavené tělo, uklidní svalové a nervové partie a zvláčňuje pokožku. Dále pokračuje částečná masáž (30 minut) a na závěr levandulový čaj.

60´ (1 450 Kč)

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Jedná se o velmi příjemnou masáž. Terapie se provádí tlakem na konkrétní místa. Na ploškách chodidel máme reflexní zóny. Jejich stimulací probudíme proudění energie. Vyvíjení tlaku na chodidlo vyvolává všeobecné uvolnění a reflexně relaxuje cílovou oblast. Po masáži se dostaví úžasný pocit lehkých nohou.

30´ (850 Kč)

MASÁŽ ŠÍJE

Tato masáž báječně uvolní krční svaly a odstraní bloky či bolesti v oblasti krku a šíje. Před samotnou masáží vám nahřejeme šíji rašelinovým vakem pro potřebné uvolnění svalů.
 

20´ (600 Kč)

Ozdravné procedury a ceník

PROGRAM VITALITY

Lázeňský relaxační program pojímá: hydromasážní vanu s chromoterapií (20 minut), relaxační masáž celého těla s olejem dle Vašeho výběru (50 minut), hřejivý zábal spojený s reflexní masáží nohou (30 minut) a na závěr si můžete vychutnat bylinný čaj.

 

120´ (1 950 Kč)

 

HYDROMASÁŽNÍ VANA S CHROMOTERAPIÍ

Tato procedura zregeneruje váš organismus díky proudovým tryskám. Uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, zvyšuje odolnost a urychluje regeneraci.

20´ (400 Kč)

 

Nabídka Wellness a Spa

VYHŘÍVANÝ VNITŘNÍ BAZÉN
Bazén o velikosti 9 × 5 m s perličkovou lavicí a masážními tryskami.

PARNÍ SAUNA 45°C
Umožní vám volit mezi klasickou finskou saunou, tropickou lázní a vlhkou bylinnou lázní. Tato procedura je vynikající alternativou především pro ty, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně. Pára je zde doplněna mentolovým aroma.

FINSKÁ SAUNA 95°C
Jedná se o jednu z nejstarších a nejoblíbenějších forem regenerace organismu. Saunování pozitivně působí na celou řadu tělesných funkcí a orgánů, ale také na naši psychiku. Pobyt ve finské sauně je vhodný pro zdravé jedince, kteří si chtějí uchovat a posílit kondici. Prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry a odstraňuje stres.

TEPIDÁRIUM
Příjemná teplota 35°C a vyhřáté sezení slouží k mírnému a šetrnému prohřátí celého těla. Tato sauna je vhodná i pro osoby s kardiovaskulárními těžkostmi, protože pomáhá aktivaci imunitního systému bez extrémního zatížení krevního oběhu. Pohodlně se usaďte a pohleďte přitom na Lysou horu a okolí.

KNEIPPOVY LÁZNĚ
Jedná se o vodoléčbu s využitím střídavého působení teplé a studené vody, které podporuje tkáňový metabolismus a prokrvení. Kneippovy lázně jsou ve welnness hotelu Beltine v Beskydech pojaty unikátně: jako zážitková masážní trasa organického tvaru.

HYDROMASÁŽNÍ VANA S CHROMOTERAPIÍ
Má velmi pozitivní vliv na organismus. Uklidňuje tělo, osvěžuje ducha, uvolňuje bolesti, zvyšuje odolnost organismu a urychluje regeneraci. Společně s masážemi spadá do samostatně placených procedur.

A to není zdaleka vše… Ve wellness resortu Beltine forest v Beskydech na vás čeká vícebodová masážní sprcha, aroma-tropický déšť, chladící mlha, odvážné vědro a ledová masáž.

VENKOVNÍ BAZÉN
Všem, kteří v parných dnech prahnou po troše osvěžení, doporučujeme navštívit náš vyhřívaný venkovní bazén o velikosti 8 × 25 m. Odpočiňte si na pohodlných lehátkách, obklopeni klidným zalesněným prostředím, které střeží samotná Lysá hora v Beskydech. K dispozici Vám bude číšník, který nezanechá žádné Vaše přání nesplněné.

Venkovní bazén je v provozu během letní sezóny v závislosti na klimatických podmínkách. Pro hosty hotelových pokojů a Garden Apartmanu Honeymoon je již zahrnut do ceny pobytu.