Firemní akce

Vaše místo pro školení i teambuilding

Každé školení může být zážitek. Stačí zvolit vhodné místo a spojit ho rovnou s firemním teambuildingem. Náš hotel je vybaven konferenční místností až pro 100 osob. Využít můžete také hotelového wellness a dalších aktivit, které se nacházejí poblíž našeho resortu.

Prostory našeho hotelu můžete využít také pro jednodenní aktivity bez ubytování – školení v konferenční místnosti, cvičení uvnitř hotelu nebo v hotelové zahradě, grilování v restauraci Kolibě nebo cokoli dalšího. Hotelové wellness může být součástí nabídky.

Luxusní ubytování až pro 127 osob

Firemní obědy
a rauty

Konferenční sál
až pro 100 osob

Doplňkový program

Vše důležité u nás najdete

=

Řečnický pult

=

Flipchart a fixy

=

Mikrofon

=

Projektor

=

Wifi připojení v celém areálu

=

Parkování

Využijte pomoc našeho event managera

Reference

“Za kolegy z ČEPS i kolegy z SEPS mohu vyjádřit plnou spokojenost s průběhem naší akce včetně všech služeb, který nám hotel a pracovníci hotelu zajistili.

Ještě jednou díky.,,
 

Ing. Milan Konečný

“Chtěla bych Vám poděkovat za velice milou a absolutně bezproblémovou spolupráci. Byli jsme celkově velmi spokojeni, a to jak s ubytováním, tak i s cateringem a obsluhou. Personál vašeho hotelu se choval profesionálně a ochotně. Cítili jsme se u vás opravdu příjemně. Pokud bude příležitost, rádi váš hotel opět navštívíme a za sebe se budu těšit na další skvělou spolupráci s Vámi.,,

Svatava Ozdincová
MSID – Moravskoslezské investice a development

“Pokud budu mluvit za všechny účastníky akce, tak jsme byli velmi spokojeni, organizace byla flexibilní vzhledem k našim potřebám, občerstvení bylo vynikající a chtěla bych hlavně poděkovat obsluhujícímu personálu, kteří byli ochotni zůstat nad rámec své pracovní doby. Určitě hotel doporučíme kolegům i známým.,,
 
Tereza Holášková
ArcelorMittal Ostrava

Poptávka termínu akce