Relax pobyt
3-5 nocí, květen – září a vybrané termíny zbytku roku

Relaxujte v Beskydech

Tento pobyt s polopenzí je ideální pro ty z Vás, kteří chtějí strávit několik dní relaxací v překrásném prostředí Beskyd. Můžete si odpočinout v hotelovém wellness centru, načerpat nové síly v rukou našich masérů nebo se vydat na některou z turistických tras, začínajících přímo přede dveřmi našeho hotelu a prožít dny aktivněji. Několikachodová večeře včetně bohatého salátového bufetu bude pak jistě příjemným zakončením dne. 

Na co se můžete těšit:

  • ubytování na 3 – 5 nocí (4 – 6 dnů)
  • snídaně formou bohatého bufetu
  • vícechodové večerní menu dle vlastního výběru s pestrým salátovým bufetem
  • volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu s perličkovou lavicí a do hotelového wellness centra – parní sauna, finská sauna, tepidárium s výhledem na Lysou horu, masážní sprcha, aromaterapeutická sprcha, Kneippův chodník s masáží chodidel, ledová tříšť…
  • volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (28°C) s lehátky a obsluhou (letní sezónní provoz)
  • bezplatné parkování na hotelovém parkovišti
  • free wi-fi v celém areálu
  • bezplatné použití sejfu v každém pokoji

Pro výpočet ceny prosím otevřete rezervační systém. Děkujeme.

Vaše místo pro chvíle odpočinku

Wellness

V našem wellness hotelu v Beskydech zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotné wellness zóny, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií.

wellness

Zážitková gastronomie

Přáli bychom si, aby chvíle, strávené v našem hotelu, byly dokonalé. A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“. Věříme, že u nás si to opravdu zamilujete. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin a tak Vás denně čekají vybrané speciality. Představte si snídani s nádherným výhledem na Lysou horu. Přivoňte si k čerstvé kávě a začněte den neopakovatelným zážitkem. Přesně takové to u nás je.

Beskydy

Beskydy ukrývají nádhernou přírodu a každý turista si přijde na své. Přijměte výzvu a zdolejte jejich nejvyšší kopce Lysou horu a Smrk. Doporučujeme Vám navštívit také Čertův Mlýn, Kněhyňskou jeskyni nebo okouzlující Pustevny, na které se můžete vydat lanovkou. Milovníci piva by neměli zapomenout ani na Radhošť, kde podle pověsti sídlí slovanský bůh Radegast.

beskydy