Svatba v Beskydech | Oslavy v Beskydech

Místo pro Váš velký den

Plánujete svatbu v Beskydech? Poté jste tu správně. S organizováním svateb máme bohaté zkušenosti a novomanželé od nás vždy odjížděli spokojení. Svatba v přírodě je krásným zážitkem a my jsme rádi, že Vám jej můžeme dopřát.

Vaše svatba bude naprosto bez starostí. Nic na ní nebude chybět. Šťastní novomanželé, veselí svatebčané, výborné jídlo, skvělá hudba a nádherná příroda. To vše pod dohledem majestátní Lysé hory. Svatba v přírodě nemůže zklamat, natož svatba v Beskydech. 

Pokud byste ale raději prožili Váš svatební den v domácím prostředí, můžeme Vám nabídnout naše prostory pouze pro konání svatebního obřadu. Manželský slib pod širým nebem na hotelové zahradě nebo na slavnostně vyzdobené terase s výhledem na Lysou horu bude určitě nezapomenutelným zážitkem.

Těšíme se, až si společně užijeme Váš velký den. 

Využijte pomoc našich svatebních koordinátorek

Ubytování

Vše záleží na Vás, v jakém stylu budete chtít svatbu pojmout. Náš hotelový resort nabízí několik druhů ubytování. Pro novomanžele máme připravený luxusní DBL Apartman Honeymoon se zážitkovou vanou s chromoterapií nebo zahradní Honeymoon apartmán. Pro hosty nabízíme přes 80 ubytovacích míst v hotelu včetně přistýlek, případně až 40 míst v zahradních apartmánech.

Občerstvení

Pro svatební hosty bude občerstvení připraveno již ve vstupní hale. Pro svatební hostinu doporučujeme využít naší restauraci Kolibu. Vybrat si můžete ze široké nabídky jídel a nápojů. Rádi pro ženicha s nevěstou připravíme svatební dort, který mohou slavnostně a hlavně společně rozkrojit. Stejně jako rádi sestavíme menu dle vašeho přání. U nás si pochutnáte.

Průběh svatby

Za hezkého počasí probíhá obřad tradičně na terase. Floristky vyzdobí slavobránu dle přání nevěsty a ženicha. Nevěsta bude kráčet po červeném koberci a okolo budou v bílé barvě slavnostně potažené židle pro svatebčany. Pokud by Vám mělo počasí pokazit Váš velký den, přesuneme se do vnitřních prostorů. Nemusíte se tak bát, že byste o  svůj velký den přišli.

Hudba

Z našich zkušeností vřele doporučujeme živou hudbu. Dodá svatbě krásnou atmosféru. V průběhu večera ji může nahradit DJ, který rozproudí krev v žilách každého hosta. Za příznivého počasí můžete tančit na terase, ze které je vidět na pýchu Beskyd – Lysou horu. V případě nepřízně počasí je možné se přesunout do vnitřních prostor a pokračovat v zábavě. 

Reference

“Nádhera, luxus, skvělé! Z možných 100 bodů udělujeme 120.”

Gombitovi

“Děkujeme za perfektní organizaci svatby!”

Hoppovi

Galerie

Poptávka termínu svatby