Využijte náš nejvýhodnější balíček
Za sedmidenní pobyt (6 nocí) uhradíte pouze cenu čtyř nocí, další noci si můžete dokoupit za stejně atraktivní cenu. Každodenní vícechodové večerní menu včetně bohatého salátového bufetu a odpolední snack jsou součástí balíčku.
Během pobytu v hotelových pokojích a Garden apartmánu Honeymoon si můžete užít neomezeného vstupu do hotelového wellness centra. K dispozici bude všem hostům za příznivého počasí venkovní vyhřívaný bazén s lehátky a obsluhou. Sportovněji založeným hostům můžeme nabídnout k zapůjčení horská kola, elektrokola nebo doporučit některou ze zajímavých turistických tras v blízkém okolí.
Na co se můžete těšit:
- ubytování na 7-10 dnů (6-9 nocí)
- welcome drink
- snídaně formou bohatého bufetu
- odpolední snack v hotelové restauraci nebo na terase
- vícechodové večerní menu dle vlastního výběru s pestrým salátovým bufetem
- pro hosty hotelových pokojů, Garden apartmánu Honeymoon a Garden apartmánu Classic DBL volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu s perličkovou lavicí a do wellness – parní sauna, finská sauna, tepidárium s výhledem na Lysou horu, masážní sprcha, aromaterapeutická sprcha, Kneippův chodník, ledová tříšť (hosté Garden apartmánů Classic si mohou službu dokoupit za zvýhodněnou cenu při příjezdu)
- volný vstup do privátního venkovního vyhřívaného bazénu (26°C) s lehátky a obsluhou (letní sezónní provoz)
- 15% sleva na zapůjčení trekingových holí
- 10% sleva na zapůjčení horských kol
- bezplatné parkování na hotelovém parkovišti
- free wi-fi v celém areálu
- bezplatné použití sejfu v každém pokoji