6 nocí za cenu 4
6-9 nocí, květen – září

Využijte náš nejvýhodnější balíček

Za sedmidenní pobyt (6 nocí)  uhradíte pouze cenu čtyř nocí, další noci si můžete dokoupit za stejně atraktivní cenu. Každodenní vícechodové večerní menu včetně bohatého salátového bufetu a odpolední snack jsou součástí balíčku.

Během pobytu v hotelových pokojích a Garden apartmánu Honeymoon si můžete užít neomezeného vstupu do hotelového wellness centra. K dispozici bude všem hostům za příznivého počasí venkovní vyhřívaný bazén s lehátky a obsluhou. Sportovněji založeným hostům můžeme nabídnout k zapůjčení horská kola, elektrokola nebo doporučit některou ze zajímavých turistických tras v blízkém okolí.

Na co se můžete těšit:

  • ubytování na 7-10 dnů (6-9 nocí)
  • snídaně formou bohatého bufetu
  • vícechodové večerní menu dle vlastního výběru s pestrým salátovým bufetem
  • pro hosty hotelových pokojů, Garden apartmánu Honeymoon a Garden apartmánu Classic DBL volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu s perličkovou lavicí a do wellness – parní sauna, finská sauna, tepidárium s výhledem na Lysou horu, masážní sprcha, aromaterapeutická sprcha, Kneippův chodník, ledová tříšť (hosté Garden apartmánů Classic si mohou službu dokoupit za zvýhodněnou cenu při příjezdu)
  • volný vstup do privátního venkovního vyhřívaného bazénu (26°C) s lehátky a obsluhou (letní sezónní provoz)
  • 15% sleva na zapůjčení trekingových holí
  • 10% sleva na zapůjčení horských kol
  • bezplatné parkování na hotelovém parkovišti
  • free wi-fi v celém areálu
  • bezplatné použití sejfu v každém pokoji

Vaše místo pro chvíle odpočinku

Wellness

V našem wellness hotelu v Beskydech zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotné wellness zóny, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií.

wellness

Zážitková gastronomie

Přáli bychom si, aby chvíle, strávené v našem hotelu, byly dokonalé. A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“. Věříme, že u nás si to opravdu zamilujete. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin a tak Vás denně čekají vybrané speciality. Představte si snídani s nádherným výhledem na Lysou horu. Přivoňte si k čerstvé kávě a začněte den neopakovatelným zážitkem. Přesně takové to u nás je.

Beskydy

Beskydy ukrývají nádhernou přírodu a každý turista si přijde na své. Přijměte výzvu a zdolejte jejich nejvyšší kopce Lysou horu a Smrk. Doporučujeme Vám navštívit také Čertův Mlýn, Kněhyňskou jeskyni nebo okouzlující Pustevny, na které se můžete vydat lanovkou. Milovníci piva by neměli zapomenout ani na Radhošť, kde podle pověsti sídlí slovanský bůh Radegast.

beskydy