Okolí hotelu

Opravdový odpočinek v ráji Beskyd

Máte rádi klidné procházky nebo se raději opřete do kopce a zdoláte vrchol? U nás si každý najde to své. Aktivní odpočinek je někdy tou nejlepší relaxací a v okolí našeho hotelu pro něj najdete mnoho možností. Ta pravá odměna po náročném dni Vás čeká v hotelovém wellness centru nebo u letního venkovního vyhřívaného bazénu s lehátky a obsluhou.

Turistika

Beskydy ukrývají nádhernou přírodu a každý turista si přijde na své. Přijměte výzvu a zdolejte jejich nejvyšší kopce Lysou horu a Smrk. Doporučujeme Vám navštívit také Čertův Mlýn, Kněhyňskou jeskyni nebo okouzlující Pustevny, na které se můžete vydat lanovkou. Milovníci piva by neměli zapomenout ani na Radhošť, kde podle pověsti sídlí slovanský bůh Radegast.

Golf resort

Nadšenci golfu ocení blízký vyhlášený resort na Čeladné, na kterém si zahrál jeden z nejlepších světových golfistů Jimenéz. Hřiště je sportovní výzvou pro všechny hráče. Těšit se můžete na dlouhé, úzké hrací plochy uprostřed zalesněných svahů. Připravte se na řadu vodních a pískových překážek, skotské bunkry a zajímavý výškový profil. Navštívit také můžete i 18-ti jamkový mistrovský golfový resort Ostravice, který se nachází poblíž našeho hotelu.

Cyklotrasy

I na kole se můžete vydat za zážitky. Beskydy se pyšní hustou sítí značených cyklostezek. Na své si přijdou rekreační cyklisti, rodiny s dětmi a dokonce i adrenalinoví nadšenci. Vyjet můžete přímo od dveří našeho hotelu nebo se na zvolené místo dopravit cyklobusy. Pokud nemáte vlastní kola a přece jen byste se chtěli projet, v půjčovně našeho hotelu Vám je rádi zapůjčíme.

Doporučujeme Vám vyzkoušet rovněž naši novinku – možnost zapůjčení horských elektrokol.

Skiareál

Fanoušci zimních sportů si v Beskydech přijdou na své. Můžete navštívit oblíbený Skiareál Bílá a užít si zimu plnými doušky. Vybrat si zde můžete ze sjezdových tras všech náročností – od závodní sjezdovky s homologací FIS až po sjezdovku pro výuku dětí. Nahoru Vás vyveze nová čtyřsedačková lanovka, případně moderní rychlé kotvy. Využít můžete ale i služeb dalších ski center, kterých je v okolí dostatek. Pokud nemáte vlastní vybavení, zapůjčí Vám jej přímo u sjezdovek.