SVATBY A OSLAVY

Místo pro Váš velký den

Plánujete svatbu nebo rodinnou oslavu? Prožijte svůj velký den na malebném místě, obklopeném všudypřítomnou přírodou. Pro dokonalé svatební fotografie nebudete muset jezdit nikam daleko, vše budete mít na dosah. Vyberte si obřad pod střechou, na hotelové terase s výhledem na Lysou horu nebo v nádherné hotelové zahradě.  Novomanželům zajistíme romantické ubytování v hotelovém apartmánu Honeymoon nebo luxusním zahradním apartmánu s vířivkou.

Vaše svatba může být naprosto bez starostí. Stačí nám říct Vaši představu a my se o vše postaráme. Vystrojíme Vám hostinu, ubytujeme hosty, zajistíme oddávajícího, fotografa, květinovou výzdobu, živou hudbu, ohňostroj a zorganizujeme svatební tradice. Jak si jen budete přát. 

VYUŽIJTE POMOCI MILÉ SVATEBNÍ KOORDINÁTORKY

Kristýna Fryčková

tel: +420 734 527 116
email: event@foresthotels.cz

SVATEBNÍ KOORDINÁTORKA

Kristýna Fryčková

tel: +420 734 527 116
email: event@foresthotels.cz

REFERENCE

Rád bych Vám ještě jednou touto cestou poděkoval za vaši snahu a celkový profesionální přístup k organizaci svatby našich dětí. 
Také bych rád poblahopřál panu majiteli k tak schopným spolupracovníkům a poděkoval za pohostinství hotelu Beltine.

Pavel Král

Svatbu jsme měli u vás na hotelu 23.6.2018. Náš DEN byl i diky vám ještě dokonalejší. Vše proběhlo podle našich představ, personál nam vyšel ve všem vstříc. Za vše děkujeme

Kubíčkovi

Poptávka termínu svatby

Potvrďte prosím Váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

KONTAKT

Beltine Forest Hotel
Ostravice 0386, Ostravice, 739 14

Tel: +420 604 211 845
E-mail: recepce@foresthotels.cz

ODEBÍRAT NEWSLETTER