O NÁS

Něco málo o naší historii a činnosti

 

V září 2010 se dveře resortu Beltine forest hotel v obci Ostravice, v malebném prostředí v Moravskoslezských Beskydech, opět otevřely široké veřejnosti. Náročná rekonstrukce bývalých „Válcoven” dokázala celý komplex posunout do kategorie vyššího standardu. Nyní je naším cílem zajišťovat nejen pohodlí a relaxaci, ale dbát na individuální potřeby jednotlivých hostů.

Náš hotel leží v samotném srdci Beskyd a příroda je nejen okolo, ale velmi citlivě zasahuje do všech hotelových částí. Relaxační zóny jsou zde velmi citlivě promyšleny. Podkrovní Chill-out s nabídkou masáží a hotelové wellness & spa poskytují příjemný, s přírodou spjatý, prostor k odpočinku a relaxaci.
Prosklená hotelová restaurace s letní terasou nabízí výhledy do údolí, na jehož protější straně dominuje nejvyšší hora Beskyd, Lysá hora. Večerní posezení si naopak můžete zpříjemnit v nočním Lounge baru, který jako jediný je kuřácký.
Celý resort disponuje 36 komfortně zařízenými hotelovými pokoji a 10 zahradními apartmány.
V letních měsících je všem ubytovaným hostům volně přístupný vyhřívaný venkovní bazén.
Nedílnou součást hotelového resortu tvoří restaurace Koliba, která vyniká svou horalskou kuchyní upravovanou na ohni.

Až budete plánovat své aktivity neváhejte se kdykoliv na nás obrátit. Na požádání vám nabídku výletů zašleme již při rezervaci.
Dovolená v Moravskoslezských Beskydech není jen ideálním místem pro milovníky horské turistiky, ale také pro vášnivé hráče golfu. Pokud se tedy rozhodnete pro výlety do okolí, máme pro vás k zapůjčení horská kola či hole pro nordic walking a pokud patříte k hráčům golfu, doporučujeme dvě vyhlášená golfová hřiště v Ostravici a na Čeladné, kam vám zajistíme transfer.
Rovněž jsme schopni zajistit projížďku v buginách nebo na koloběžkách. Vyznavačům pěší turistiky doporučujeme výstup na Lysou horu, Smrk či Ondřejník.
Pro celodenní výlet můžete zvolit hrad Hukvaldy, městečko Štramberk, zámek Frýdek, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, muzeum Tatra Kopřivnice.
V zimních měsících můžete navštívit ski areály Bílá, Opálená, Pustevny, Visalaje…

V neposlední řadě vám nabízíme hotelové taxi, které vás pohodlně dopraví tam, kam budete potřebovat. Zajišťujeme transfer z letiště Mošnov, vlakového nádraží Ostrava nebo dle individuální potřeby.

KONTAKT

Beltine Forest Hotel
Ostravice 0386, Ostravice, 739 14

Tel: +420 604 211 845
E-mail: recepce@foresthotels.cz

ODEBÍRAT NEWSLETTER