Cyklotoulky Beskydami
2 - 3 noci, květen - říjen

Chcete strávit pobyt aktivněji? Prohlédněte si nabídku speciálně pro Vás.

Přímo ode dveří našeho hotelu se na zapůjčeném elektrokole nebo horském kole můžete vydat po některé z kouzelných cyklostezek, které Vám rádi doporučíme. Ať už vyrazíte na cestu okolo hory Smrk, na které si můžete prohlédnout vrcholky Malé Fatry a přehradu Šance, vyšlápnete si na nejvyšší horu Beskyd Lysou, navštívíte sochu boha Radegasta a Jurkovičovy stavby na Pustevnách nebo zvolíte jinou trasu, objevíte, že Beskydy jsou pro cyklisty opravdovým rájem. A lokalita hotelu uprostřed krásné přírody je pro cyklistiku jako stvořená.

A když si po návratu odpočinete v hotelovém wellness centru nebo u vyhřívaného venkovního bazénu, naše masérky se postarají o unavené svaly a den zakončíte u jedinečné večeře a sklenky dobrého vína, budete se cítit jako znovuzrození.

Na co se můžete těšit

 • ubytování na 3 – 4 dny (2 – 3 noci)
 • welcome drink
 • talíř čerstvého ovoce na pokoji
 • snídaně formou bohatého bufetu
 • odpolední snack v hotelové restauraci nebo na terase
 • vícechodové večerní menu dle vlastního výběru s pestrým salátovým bufetem
 • zapůjčení elektrokola nebo horského kola včetně cyklistické helmy na 4 hodiny s možností prodloužení (doporučujeme předem rezervovat)
 • pro hosty hotelových pokojů, Garden apartmánu Honeymoon a Garden apartmánu Classic DBL volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu s perličkovou lavicí a do wellness – parní sauna, finská sauna, tepidárium s výhledem na Lysou horu, masážní sprcha, aromaterapeutická sprcha, Kneippův chodník, ledová tříšť (hosté Garden apartmánů Classic si mohou službu dokoupit za zvýhodněnou cenu při příjezdu)
 • volný vstup do privátního venkovního vyhřívaného bazénu (26°C) s lehátky a obsluhou (letní sezónní provoz)
 • bezplatné parkování na hotelovém parkovišti
 • free wi-fi v celém areálu
 • bezplatné použití sejfu v každém pokoji

Vaše místo pro chvíle odpočinku

Wellness

V našem wellness hotelu v Beskydech zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotné wellness zóny, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií.

wellness

Zážitková gastronomie

Přáli bychom si, aby chvíle, strávené v našem hotelu, byly dokonalé. A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“. Věříme, že u nás si to opravdu zamilujete. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin a tak Vás denně čekají vybrané speciality. Představte si snídani s nádherným výhledem na Lysou horu. Přivoňte si k čerstvé kávě a začněte den neopakovatelným zážitkem. Přesně takové to u nás je.

Beskydy

Beskydy ukrývají nádhernou přírodu a každý turista si přijde na své. Přijměte výzvu a zdolejte jejich nejvyšší kopce Lysou horu a Smrk. Doporučujeme Vám navštívit také Čertův Mlýn, Kněhyňskou jeskyni nebo okouzlující Pustevny, na které se můžete vydat lanovkou. Milovníci piva by neměli zapomenout ani na Radhošť, kde podle pověsti sídlí slovanský bůh Radegast.

beskydy