Prázdninový týden na míru
6-9 nocí, květen - září

Dovolená dle Vašeho gusta

Náš nový prázdninový balíček od 7 nocí je určen pro ty z Vás, kteří si chtějí sestavit svou dovolenou přesně podle svých přání. V ceně pobytu budete mít každodenní snídani formou švédských stolů, stejně jako neomezený vstup k venkovnímu vyhřívanému bazénu s lehátky a obsluhou. Kdykoli během pobytu pak můžete využít služeb hotelové restaurace, případně si dokoupit několikachodové večerní menu, stejně jako vstup do hotelového wellness centra.

Pokud máte zájem o pobyt, který zahrnuje 3/4 penzi a neomezený vstup do hotelového wellness, využijte prosím náš letní top balíček 6 nocí za cenu 4 pro pobyty na 6-9 nocí.

Sportovněji založeným hostům můžeme nabídnout k zapůjčení horská kola, elektrokola nebo doporučit některou ze zajímavých turistických tras v blízkém okolí.

Na co se můžete těšit:

  • ubytování na 8-10 dnů (7-9 nocí)
  • snídaně formou bohatého bufetu
  • volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (26°C) s lehátky a obsluhou (letní sezónní provoz)
  • 15% sleva na zapůjčení trekingových holí
  • 10% sleva na zapůjčení horských kol
  • bezplatné parkování na hotelovém parkovišti
  • free wi-fi v celém areálu
  • bezplatné použití sejfu v každém pokoji

Vaše místo pro chvíle odpočinku

Wellness

V našem wellness hotelu v Beskydech zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotné wellness zóny, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií.

wellness

Zážitková gastronomie

Přáli bychom si, aby chvíle, strávené v našem hotelu, byly dokonalé. A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“. Věříme, že u nás si to opravdu zamilujete. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin a tak Vás denně čekají vybrané speciality. Představte si snídani s nádherným výhledem na Lysou horu. Přivoňte si k čerstvé kávě a začněte den neopakovatelným zážitkem. Přesně takové to u nás je.

Beskydy

Beskydy ukrývají nádhernou přírodu a každý turista si přijde na své. Přijměte výzvu a zdolejte jejich nejvyšší kopce Lysou horu a Smrk. Doporučujeme Vám navštívit také Čertův Mlýn, Kněhyňskou jeskyni nebo okouzlující Pustevny, na které se můžete vydat lanovkou. Milovníci piva by neměli zapomenout ani na Radhošť, kde podle pověsti sídlí slovanský bůh Radegast.

beskydy